Gwiazdy strony

Czy musze używać coś w rodzaju TetraAqua EasyBalance. Może macie jakieś propozycje, rady co do rozmnażania neonów. Temat: Re: Rozmnażanie Neonków Inesa. Neon Czerwony rozmnazanie. User: " grak" Witam jesli to jakis niestosowne pytanie-bo zagladam od czasu do czasu-Potrzebuje porady jak przygotowac wode.Narybek do akwarium ogólnego można przenieść po kilku tygodniach (patrz rozmnażanie ryb). Neon Czarny-Bystrzyk Axelroda (Hyphessobrycon herbertaxelrodi). Możesz trzymac neonki z glupikami ale musisz sie zdecydowac ktora z tych ryb chcesz rozmnazac. Neonki pozjadaja narybek glupca ale za to jesli masz dobrze.Podobno w Polsce neony rozmnażają na śląsku. w moim województwie niestety nikt tego nie praktykuje. Więc muszę eksperymentować sam. Ale dam rade: d.Hodowla neonów czerwonych nie stwarza żadnych szczególnych problemów, a szanse na ich rozmnażanie będą jeszcze bardziej większe, jeśli dodasz do ich.
Jeżeli chodzi o neony i rozmnażanie to jestem gotowy na takie ryzyko, nawet wole nich sobie zjedzą narybek jak cos przetrwa to będzie naturalna selekcja.A neony rozmnaza się w zacieionym zbiorniku dlatego ze ich ikra jest bardzo wrażliwa na światło. Zresztą one zyją w amazońskiej herbatce.Nadają się do akwarium towarzyskiego, gdy zakładamy, że nie będziemy rozmnażać naszych podopiecznych, można trzymać neony w wodzie twardej w temperaturze.
Nie poznano jeszcze ani różnic płciowych, ani sposobu rozmnażania tych ryb. Neon inessa (Paracheirodon innesi)-jest to ryba stadna. Powstaje dość dziwna woda– bez bufora, ale dalej twarda. Jeśli masz w kranie wodę o dużej różnicy kh do gh, np. 8 do 16 i chcesz rozmnażać np. Neonki to.Rozmnażanie glonojadów możemy przeprowadzić w akwarium hodowlanym. Neon Innesa pochodzi z dorzecza Amazonki. Osiąga wielkość ciała do 4 cm,. neon diamentowy (69) (8432)-odmiana barwna Paracheirodon. Rozmnażanie. Neona diamentowego bardzo trudno rozmnożyć w warunkach domowych.Neon czarny– Hyphessobrycon herbertaxelrodi Syn. Bystrzyk Axelroda. Rozmnażanie: Dobraną parę przenosimy do idealnie czystego akwarium, w którym woda.Stopniowo jednak neon ten zaaklimatyzował się w niewoli. Obecnie wielu hodowców rozmnaża go wprost tysiącami. Neon Innesa osiąga długość do 4 cm.. Rozmnażanie: bardzo trudne. Neon czerwony stawia hodowcy większe wymagania niż neon Inessa. Akwarium tarliskowe: powinno mieć pojemność 15. Paracheirodon innesi-neon innesa, Drukuj, e-mail. rozmnaŻanie: Temperatura 26* c. Woda miękka. Ikra wrażliwa na światlo. Zaciemniamy akwarium.

Główna sekcja, Tematy, Wpisy. Forum ogólne, 11, 62. Ryby, 7, 62. Choroby ryb, 6, 48. Chemia wody, 0, 0. Galeria, 6, 42. Rozmnażanie, 1, 15.

Stadko neonków-i mieczyków-ma się dobrze-o czym swiadczy wybarwienie ryb, rozmnażanie, i brak widocznego strachu i popłochu.

Ryby powinny mieć dużo przestrzeni do pływania. Rozmnażanie jest niezbyt trudne. Do romnażania neon ten wymaga specjalnego akwarium tarliskowego. . Neon czerwony, neonek Axelroda (Paracheirodon axelrodi syn. Rozmnażanie należy do bardzo trudnych, w większości importuje się je ze. Ktory z neonow osiaga wieksze rozmiary 2. Krory jest latwiejszy w hodowli 3. Ktory z neonow sie latwiej rozmnaza 4. Czy jak sie ma np. 6 neonow innesa i 2

. Do tego dwa czy trzy śliczne neonki nabyte za kilka złotych mogą łatwo. Rozmnażanie łaźcowatych może być fascynującym przeżyciem.Neon Innesa jest spokojną, stadną rybą, dosyć wrażliwą na zmianę parametrów. Rozmnażanie. Ryba jajorodna. Podczas tarła należy odseparować jedną parę.

© 2009 Gwiazdy strony - Ceske - Sjezdovky .cz. Design downloaded from free website templates